Tema-4 hazır web sitemiz kullanıma hazır!

Tema-4 hazır web sitemiz kullanıma hazır!


9 Haziran 2017 Cuma:

Hazırladığımız en son Hazır Web Sitesi Şablonu olan Tema-4 kullanıma hazır durumda.

Popüler hazır web sitesi oluşturuculardan çok daha kolay bir kullanıma sahip içerik yönetim sistemimiz var! Heyoo tarafından hazırlanmış olan bu içerik yönetim sistemi ile web sitelerini kolayca düzenleyebilirsiniz. Tema-4 başlıca şu özelliklere sahip:

 • Tema-4 hazır web sitesi şablonunun özelleştirilebilen yapısı, görsel olarak bir çok değişiklikler arasında seçim yapabilmenize imkan verir.
 • Hazır web sitesi taslağımız modern web tasarım özelliklerine sahip ve güncel web teknolojisi standartları kullanılarak oluşturulmuştur (Html5, css3, javas*ript vs..).
 • Hazır web sitesi şablonu Tema-4 mobil uyumlu web tasarım'a sahiptir. Hem akıllı telefonlarda (iphone, samsung telefonlar vb.) hem tablet cihazlarda (ipad, ipad air, ipad pro, samsung tablet) hem de değişik ölçülerdeki ekranlara sahip masaüstü bilgisayar ve notebook bilgisayarlarda uyumlu bir yapıya sahiptir.
 • Arama motorlarında bulunabiliirliğii sağlamak için gerekli alt yapıya sahip SEO uyumlu web sitesi şablonudur. Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) özelliklerine sahiptir.

Arama sonuçlarında ilk sıralarda olmak mı istiyorsunuz? Heyoo web sitelerini kullanan müşterilerimiz arama sonuçlarında çok başarılı sonuçlar alıyorlar. Google aramalarında 1. satırda olmak mı? Bunun garantisini asla vermeyiz ama bu konuda örneklerimizi gösterip, bu konudaki başarımızı size memnuniyetle kanıtlayabiliriz. Bunun için bizi aramanız yeterli

 • Site ana sayfasında bulunan slider alanı için kullanım amacınıza uygun seçeneği seçebiliirsiniz (Ful ekran slider, Haber slider, Blog slider).
 • Ürünlerinizi kategorize olarak ve birden fazla fotoğraf ekleyerek yayınlayabilirsiniz,
 • Müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri, yine kategorize olarak detaylı olarak oluşturarak, bu sayfaları video, doküman ve galerilerle destekleyebilirsiniz. Dilerseniz bu hizmetlerinizle ilgili, müşterilerinizin ek bilgi taleplerini hızlıca size iletebildikleri formu kullanıma açabilirsiniz.
 • Haberler ve Blog modülleri ile sitenizin dinamizmini canlı tutup, yaşayan ve genişleyen bir site oluşturup, ziyaretçilerinizle etkileşim sağlayabilirsiniz.
 • Ziyaretçilerin yazılarınıza yorum yapabilmesine izin verip, bu yorumların sizin tam kontrolünüzde sitede görüntülenmesini kontrol edebilirsiniz.
 • Akıllı imaj kırpma: Ürün, hizmet sayfaları, haberler, blog, galeri sayfaları, slider gibi fotoğraf eklenebilen alanlarda, istediğiniz bölümünü kırparak yükleyebilirsiniz.
 • Tüm sayfalarda bulunan 'Hızlı mesaj formu" ve iletişim sayfası formunu kullanarak ziyaretçileriniz kolayca mesaj gönderebilirler.
 • İletişim sayfasında bir 'Google Maps Haritası' yayınlayabilir ve bunu kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bir web sitesinin sadece yukarıda bildirilen özelliklere sahip olması her zaman yeterli değildir. Bu özelliklerin hangi mantıkla oluşturulduğu, kullanım detayları, kullanım kolaylığı, programatik ve tasarım bütünlüğü, birbirleriyle olan uyumu, görüntülendiği farklı cihazlarda tutarlılığını kaybetmemesi çok önemlidir. Kullanıcıların bir bakışta ya da asla farkında olmadığı ama bütünün ahengine güçlü etkileri olan bir çok detay söz konusudur.

Tüm Heyoo Hazır Web Sitelerinde olduğu gibi Tema-4'de de yararlı ve detaylı bir çok özellik bir orkestra ahengiyle bir araya getirilmiştir.

Tema-4'ü iş başında görmek için referanslar sayfasındaki Tema-4 kullanıcı sitelerine göz atabilirsiniz.